malarz, Stuttgart
Runtime Polska
Zgorzelec, Dolnośląskie
2 d. temu

Poszukujemy na zlecenie niemieckiego pracodawcy ze Stuttgartu do południowo-zachodnich Niemiec : Malarzy. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : południowo-zachodnie Niemcy, różne miasta. Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.

Długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit). Czas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.

Godziny pracy : od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto). Główne zadania : Malowanie pomieszczeń i elewacji.

Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych. Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie. Tapetowanie. Ocieplanie budynków. Kładzenie płyt gipsowo-

kartonowych. Wymagania : Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkoła zawodowa, czeladnik albo mistrz) lub udokumentowane długoletnie doświadcznie jako malarz.

Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz i tapeciarz. Umiejętność przygotowania elewacji ścian pod malowanie, jak szpachlowanie, tynkowanie itp.

Konieczna znajomość języka niemieckiego. Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy. Oferujemy : Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.

Wynagrodzenie brutto : 13,50 euro / godzinę. Dieta netto 5,50 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 960 euro netto miesięcznie).

Wynagrodzenie miesięczne netto od 2380 do 2450 euro + nadgodziny. Premia w wysokości 2000 euro brutto (wypłacana w dwóch ratach, pierwsze 1000 euro po 6 miesiącach i drugie 1000 euro po 12 miesiącach pracy).

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale płatne przez pracownika (czynsz wynosi od 350 do 550 euro miesięcznie).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku