Monter wiązek kablowych
Radiotechnika Marketing
Warsaw, Poland
12 d. temu

Czołowy producent elektroniki, wiązek kablowych, systemów zasilania oraz sterowania dla potrzeb przemysłu obronnego. Kluczowy dystrybutor podzespołów elektronicznych.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO :

Miejsce pracy : Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

10 km od centrum Wrocławia w kierunku zachodnim),

Podstawowe obowiązki :

  • Montaż i formowanie elektrycznych kablowych;
  • Instalacja złącz elektrycznych na wiązkach.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera np. : wyrobów elektrycznych, mechanicznych lub podobnym;
  • Umiejętność czytania dokumentacji wykonawczej;
  • Zdolności manualne;
  • Chęć uczenia się i rozwoju.
  • Dodatkowym atutem będą :

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu : mechatronik, elektronik, elektryk lub podobnym.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • 1 zmianowy, 5 dniowy tydzień pracy;
  • Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie;
  • Indywidualne stanowisko pracy nie ma u nas linii jak w dużych koncernach;
  • Przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awansu;
  • Wiadomość
  • Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny : CV
  • List motywacyjnny
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę pod firmą Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach moich danych osobowych wymienionych w art.

    22¹ 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Monter wiązek kablowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę pod firmą Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach moich danych osobowych wymienionych w art.

    22¹ 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska pracy zgodne z moimi kwalifikacjami, które zostaną rozpoczęte w Spółce pod firmą Radiotechnika Marketing sp.

    z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach w przeciągu najbliższych 6 (sześciu) miesięcy.