Wsparcie techniczne klienta biznesowego z językiem słoweńskim (help desk) - home office
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
6 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Wrocław

Obowiązki kandydata :

  • Zapewnianie profesjonalnego serwisu i wsparcia technicznego dla klientów
  • Udzielanie odpowiedzi na bieżące pytania i zgłoszenia
  • Znajdywanie rozwiązań, dopasowanych do aktualnych potrzeb klienta
  • Przekazywanie problemów do drugiej linii wsparcia (w uzasadnionych przypadkach)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji służbowych z klientami firmy
  • Sporządzanie notatek służbowych dla klienta
  • Wymagania :

  • swobodna konwersacja w języku słoweńskim i angielskim
  • znajomości języków obcych na poziomie b2 / c1 (słoweński, angielski)
  • otwartość do nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjnie
  • motywacja do nauki i zdobywania wiedzy branżowej
  • chęć zdobywania doświadczenia zawodowego
  • potrafi zarządzać czasem pracy własnej
  • Co zapewnia nasz klient?

  • Pracę w trybie zdalnym, hybrydowym lub stacjonarnym (w zależności od miejsca zamieszkania kandydata)
  • Możliwość dopasowania grafiku do pozostałych obowiązków takich jak szkoła, kursy
  • Prace od poniedziałku do niedzieli na I, II, nocną
  • Pracę na pełen etat (5 razy w ciągu tygodnia, po 8 godzin)
  • Zapoznanie się z systemem SAP
  • Pakiet benefitów dodatkowych : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np.
  • do okularów czy kursów językowych.