Produkcja drewna- bez znajomości j. niemieckiego
HR International sp. z o.o.
Lublin, PL
‎8 godz. temu
source : Europa.jobs

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy operatorów wózka widłowego oraz operatorów maszyn.Firma zajmuje wszystkim co związane z drewnem.

Szczegóły : Rozpoczęcie projektu : od 24 / 31.01 (termin wyjazdu do ustalenia)Zakończenie projektu : długoterminowe zatrudnienieMiejsce : 35091 Cölbe, okolice Kassel, NiemcyObowiązki : - obsługa maszyn- pakowanie i przygotowanie do wysyłki- dodatkowo obsługa wózka widłowego- osoby z uprawnieniem na wózki widłoweWymagania : - uprawnienia na wózki widłowe- operator wózka- certyfikat szczepienia lub ozdrowieńca COVIDOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 € brutto- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny- możliwość przejścia na umowę niemiecką po 6 mies.

 • możliwość otrzymanie zwrotu podatku z Finanzamt- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku