DevOps AWS
Sii Polska
Łódź, Poland
6 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

AWS, Git, Kubernetes, Jenkins, Docker, SQL, Data Lake, Java 11, Terraform, ElasticSearch

Praca zdalna : 100%

Twoje zadania :

  • Rozwój i konfiguracja środowisk programistycznych
  • Migracje aplikacji do AWS
  • Zarządzanie klastrem opartym o Kubernetes
  • Identyfikacja błędów i ich naprawa
  • Kogo szukamy? :

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku DevOps z wykorzystaniem AWS
  • Dobra znajomość Java 11
  • Doświadczenie z platformą kontenerową Kubernetes
  • Znajomość narzędzi Docker, Jenkins
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (używamy Git)
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2, umożliwiającym swobodną komunikację w codziennych zadaniach
  • Opis projektu :

    Jako DevOps będziesz częścią zespołu pracującego nad rozwojem platformy dla urządzeń IoT, która agreguje dane telemetryczne i wspiera w obsłudze zapytań http czy zarządzania certyfikatami.

    Będziesz brał udział w migracji aplikacji do chmury oraz w zarządzaniu klastrem opartym o Kubernetes.