operator wózka widłowego
Randstad
Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
‎2 godz. temu

job description

Dla naszego klienta firmy Unilever w Bydgoszczy, poszukujemy pracowników na stanowisko - operator wózka widłowego - magazynier

oferujemy

  • stawkę na start od 16.50 zł brutto możliwość podwyżki uzależniona od jakości pracy,
  • atrakcyjne premie za pracę w systemie czterobrygadowym,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu),
  • pracę w bezpiecznych warunkach,
  • możliwość zakupów w sklepiku zakładowym (atrakcyjne ceny produktów marki Unilever, np. Domestos, Rexona, Lipton itd.),
  • parking firmowy / dogodny dojazd komunikacją miejską,
  • pakiet benefitów Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line do 50%, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach do 50%).
  • zadania

  • transport materiałów z / do wyznaczonego miejsca,
  • uzupełnianie opakowań do podajników,
  • obsługa wózkiem widłowym regałów paletowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń (owijarki palet, rampy załadunkowe).
  • oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • gotowości do pracy trzyzmianowej,
  • umiejętności pracy w zespole.
  • Aplikuj