Pomoc Magazyniera
DEEM ART
Pruszków, Mazowieckie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Od zaraz, zatrudnimy Pracowników do lekkich prac magazynowych. Od Kandydatów wymagamy : - zaangażowania - dyspozycyjności - umiejętności pracy w grupie Oferujemy : - zatrudnienie na pełen etat - umowę Zlecenie - stawkę godzinową + premie Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 604 - pokaż numer telefonu - lub za pośrednictwem portalu Lento.

CV prosimy o umieszczanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji , zgodnie z ustawą ( Dz.

Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku