Brygadzista sieci wod-kan
"PROBUDOWA" sp. z o.o.
Pruszków, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Praca

PROBUDOWA to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko :

Opis stanowiska :

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy młodej, energicznej, komunikatywnej osoby na stanowisko montera / pomocnika montera do działającej brygady wod-kan.

Brygada składa się z doświadczonych monterów / instalatorów.

W ramach niniejszej brygady wykonujemy budowy nowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, przebudowy istniejących sieci.

Obowiązki :

  • nadzór nad pracownikami w bieżących pracach wod-kan,
  • współpraca z operatorami sprzętu ciężkiego,
  • praca przy montażu sieci i przyłączy wod-kan,
  • odkrywki istniejącej infrastruktury podziemnej,
  • sprawdzanie szczelności połączeń i prawidłowości ułożenia,
  • wykonywanie prób szczelności,
  • znajomość niwelatora,
  • umiejętność odczytywania map oraz profili sieciowych,
  • gotowość do pracy na wysokości i przy głębokich wykopach,
  • dbałość o bezpieczeństwo pracy swoje oraz brygady.
  • Wymagania :

  • znajomość branży sanitarnej-kanalizacja, wodociąg,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w branży,
  • dobra organizacja pracy,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poznanie branży sanitarnej oraz urządzeń niezbędnych w pracy montera,
  • możliwość uzyskania stosownych szkoleń oraz kwalifikacji.
  • Zgłoś tę pracę