Data Science Team Manager
DENTSU AEGIS NETWORK
Warsaw
5 d. temu

The purpose of this role is to manage the collection and organisation of data to enable insight and analytics support for the business

Job Title :

Job Description :

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej.

W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki : Carat, DDS, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi oraz RED8.

Dentsu Data Services (DDS) jest marką, pod którą funkcjonuje ponad trzydziestoosobowy zespół analityczny świadczący usługi doradztwa w zakresie analityki danych, czyli tzw.

data-driven marketingu. Pracujemy w obszarze analityki mediów cyfrowych i klasycznych, budujemy modele ekonometryczne oraz predykcyjne na danych off i online, współpracujemy z działem programmatic, wykorzystujemy technologie Big Data (Google Cloud Platform).

Obecnie szukamy osoby na stanowisko : Data Science and Adtech Team Manager

Miejsce pracy : Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • zarządzanie ośmioosobowym zespołem, w skład którego wchodzą analitycy (Data Scientists), inżynierowie danych (data engeneers), osoby odpowiadające za trafficowanie kampanii reklamowych oraz implementację platform adtech-
  • owych, w tym trackingu na serwisach klientów,

  • dostarczanie produktów i usług bazujących na zaawansowanej analityce danych klientom Dentsu
  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju narzędzi do optymalizacji działań reklamowych w oparciu o najnowsze technologie (Cloud, AI / ML),
  • kierowanie inicjatywami rozwojowymi we współpracy z innymi działami w ramach Grupy oraz partnerami Dentsu,
  • współpraca w ramach projektów międzynarodowych realizowanych w sieci Dentsu,
  • tworzenie skalowalnej infrastruktury analitycznej i rozbudowa istniejących zasobów danych,
  • zapewnienie wysokiej jakości realizowanych projektów analitycznych.
  • współodpowiedzialność za sprzedaż i dostarczanie produktów analitycznych oraz realizację celów finansowych (przygotowanie budżetu, monitoring, raportowanie wyników) oraz odpowiedzialność za P&L zespołu,
  • Napisz do nas jeśli :

  • potrafisz kierować zespołem w osiąganiu założonych wyników biznesowych,
  • jesteś samodzielny i nie boisz się wyzwań managerskich i analitycznych,
  • posiadasz 4-letnie doświadczenie w pracy jako Data Scientist w tym przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • masz doświadczenie w analityce biznesowej, wnioskowaniu w oparciu o big data, metodach statystycznych, technikach machine learning, rozwiązywaniu problemów biznesowych i technologicznych,
  • znasz różne metody Data Science : analityki opisowej, optymalizacji, probabilistyczne, testowania hipotez, regresji, prognozowania i uczenia maszynowego,
  • nie są Ci obce SQL, Python, Scala i R,
  • znasz platformy do Cloud Computing takie jak AWS, Azure lub Google Cloud Platform,
  • korzystałeś z technologii big data takich jak Hadoop, Hive, Pig, Spark,
  • Znasz platformy adtechowe (preferowane GMP i Adform)
  • wiesz co to Programmatic i pracowałeś w środowisku digital,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie).
  • Mile widziane, jeżeli :

  • znasz komponenty Google Cloud Platform takie jak BigQuery, Kubernetes, App Engine, Dataflow,
  • znasz bibliotekę TensorFlow lub korzystałeś z Cloud AutoML lub Cloud TPU,
  • znasz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania.
  • Co mamy dla Ciebie w zamian?

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz szerokie możliwości rozwoju w ramach sieci Dentsu,
  • abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi,
  • kartę sportową OK System lub Multisport,
  • nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna czy punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE,
  • program dla osób o wysokim potencjale Route 500,
  • elastyczny czas pracy, możliwość korzystania z Home Office.
  • Location : Warsaw

    Brand : Iprospect

    Time Type : Full time

    Contract Type : Permanent

    Permanent

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych