Kierowca CE – kontener – Berlin - 2100€ + diety!
Luksmann
Kraków, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Kierowca CE kontener Berlin - 2100€ + diety!region zatrudnienia : BerlinPodstawowe obowiązki : prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy z przyczepą typu kontener do przewożenia materiałów sypkich lub wywrotka marki MANprzewóz towarów sypkich po trasach krotkobieżnychpisemna komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskimOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : praca od pn-pt 40h tygodniowoniemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą2100€ brutto + dietyKażdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeńprawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiejopłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnychprawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeldpomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia18 dni urlopuWymagamy : prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcypodstawowej znajomości języka niemieckiegodoświadczenia jako kierowca CE na pojazdach transportujących materiały sypkie : ciągnik z przyczepą wywrotka lub kontenerZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : rekrutacja luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 500 800 596, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 713Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.

luksmann.plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku