Magazynier
Firma Inter Cars
Lublin, Felin
4 d. temu

Inter Cars SA jest polską firmą od lat będącą na pozycji lidera na rynku dystrybucji części do samochodów. Wciąż dynamicznie się rozwija, niezmiennie gwarantuje : stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, regularne, terminowe wynagrodzenie, umożliwienie utrzymania balansu pomiędzy pracą zawodową a życiem osobistym, atrakcyjna oferta świadczeń socjalnych i dbałość o bezpieczeństwo pracowników.

To dzięki naszym pracownikom możemy cieszyć się wysoką pozycją w Europie. Wielu z nich pracuje od początku powstania firmy i bardzo często Inter Cars jest pierwszym i jedynym przez długie lata miejscem pracy.

Prowadzimy wiele projektów rozwojowych dla naszych pracowników.

Inter Cars został zwycięzcą konkursu! HR INNOVATOR 2016! Jury nagrodziło projekt Autostrada Rozwoju dla kadry zarządzającej i sił sprzedaży spółki.

W 2017 Inter Cars S.A. został wyróżniony przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Opis stanowiska :

  • Przyjmowanie dostaw i prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Dostawy towaru z magazynu do klientów
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Skrupulatności i dokładności
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe Kandydatom oferujemy :
  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych