Operator maszyn- TYCHY
Wor&People
Libiąż, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779 / 3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta z branży Automotive poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATORA LINII ( branża motoryzacyjna, produkcja siedzeń samochodowych)Miejsce pracy : tereny przemysłowe w Tychach.

Obowiązki : - proste czynności manualne związane z montażem zagłówkówWymagania : -dokładność -chęć do pracy -zdolności manualne -gotowość do pracy w systemie 3 zmianowymOferujemy : -umowę o Pracę -bezpieczne warunki pracy -wynagrodzenie : Podstawa+ Premie ( wakacyjna, świąteczna, uznaniowa, absencyjna, dodatek nocny ) -pracę w Międzynarodowym Koncernie -pakiet socjalny ( karta MultiSport, dofinansowanie do posiłków, zniżki na części samochodowe )CV można składać za pośrednictwem portalu OLXBardzo proszę o dołączenie poniższej klauzuli do CV : Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Work & People Sp.

z o. o danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku