Kierownik Apteki - Łobez
DOZ S.A
Łobez, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4000 Pracowników. Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018 oraz Great Place To Work 2019 zaprasza do współpracy! Aktualnie poszukujemy Kierownika Apteki w miejscowości Łobez Opis stanowiska : · nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki · zarządzanie Zespołem Aptecznym · odpowiedzialność za wynik finansowy Apteki · zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności · przygotowywanie i realizacja lokalnej polityki cenowej · dbałość o standardy sieci · obsługa pacjentów, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych Oczekujemy : · wykształcenia farmaceutycznego · umiejętności pracy w zespole i motywowania pracowników · umiejętności wyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów · dyspozycyjności oraz obowiązkowości · samodzielności i skuteczności w działaniu · znajomości programu KAMSOFT Oferujemy : · atrakcyjne wynagrodzenie · możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego · szkolenia rozwijające kompetencje · atrakcyjny system premiowy · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę · pakiet świadczeń socjalnych m.

in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.

Osoby zainteresowane wyżej wymienioną ofertą pracy serdecznie zapraszamy do przesłania swojego CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku