UI/UX
VELMA ESG
Katowice, Poland
2 d. temu
source : Just Join IT

Adobe Photoshop (nice to have)

Figma (master)

Celem VELMA ESG jest praca na rzecz energetyki i środowiska. Jesteśmy zespołem ekspertów z branży energetyki, inżynierii środowiska i IT, którzy z pasją pracują nad projektem badawczo rozwojowym w obszarze ESG.

ESG jest standardem raportowania niefinansowego, według którego muszą podążać spółki giełdowe w zakresie środowiska, aspektów społecznych i ładu korporacyjnego.

W naszym zespole poszukujemy osoby łączącej zadania UX / UI, który łączy umiejętności :

  • artystyczne i graficzne,
  • wyczucie estetyki i smaku zgodne z zasadami projektowania (must have),
  • ulepszenia i testowania produktu pod kątem użytkownika końcowego,
  • myślenia analitycznego i krytycznej ocen,
  • rzetelność i transparentność wykonywanych zadań,
  • terminowe dostarczanie zadań,
  • własna inicjatywa i propozycja najlepszych rozwiązań (must have)
  • Szukamy osób, które :

  • potrafią opakować wizualnie produkt, na którego reakcję klient powie WOW
  • posiadają min. 3 letnie doświadczenie w projektach komercyjnych, aplikacjach IT i platformach IT do raportowania,
  • posiadają umiejętności story telling w budowaniu produktu IT,
  • potrafią tworzyć piękne makiety,
  • dobre zrozumienie procesu projektowania,
  • angielski na poziomie komunikatywnym (B2 / C1).
  • Umiejętności w narzędziach :

  • Figma (must have)
  • Adobe Photoshop
  • Co oferujemy :

  • Pracę B2B (stawka od 90 180zł netto / h w zależności od umiejętności)
  • Termin projektu : maj 2022 październik 2022 (z możliwością przedłużenia)
  • Okres próbny : 1 miesiąc
  • 2 dni wdrożenia w projekt pełnopłatne
  • Pracę zdalną (również gotowość do spotkań na żywo z zespołem cenimy sobie kontakt F2F)
  • Pracę w międzynarodowym Zespole głównie z USA
  • Integracje z Zespołem
  • Praca w niepełnym wymiarze godzin (około : 20-30h w tygodniu)
  • Preferujemy osoby z Poznania i okolic.

    Jak będzie wyglądać Twoja praca przez pierwszy miesiąc :

    Zostaniesz wdrożony w pracę nadplatformą IT oraz poznasz wszystkie jej zależności. Twoim zadaniem będzie doprowadzenie okien platformy IT z wersji tzw.

    surowej do pięknego disajnu, który będzie z efektem WOW i położy odbiorców na kolana pod kątem wizualnym : ) Bardzo ważne jest dla nas wyczucie estetyki a jednocześnie krytyczne podejście.

    Korzystamy również z gotowych rozwiązań wykresów i grafik, które ułatwiają pracę. Otrzymasz kilka ekranów obecnej platformy IT, którą chcielibyśmy, abyś dostosował / dostosowała do pięknego wyglądu, a jednocześnie intuicyjnego.

    Jak wygląda rekrutacja :

    1. Do CV załącz swoje portfolio.

    2. Zapraszamy Cię na 30 minutową rozmowę.

    3. Dostajesz zadanie do przygotowania 1 ekran do wizualizacji.

    4. Finalna decyzja.

    Nie możemy doczekać się Twojej aplikacji !

    Pozdrawiamy