Asystent Stomatologiczny / Asystentka Stomatologiczna
LUX MED Sp. z o.o.
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
‎14 godz. temu
source : Praca

Praca w centrum LUX MED w Szczecinie.

Oferujemy :

  • Współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce;
  • Komfortowe warunki pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Stomatologicznego LUX MED;
  • Różnorodne formy współpracy- umowa zlecenie lub umowa o pracę;
  • Wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy;
  • Rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, możliwość nauki języka angielskiego na całorocznym kursie języka angielskiego na rożnych poziomach i inne;
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie minimum średnie - kierunkowe;
  • Dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki stomatologicznej;
  • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku asystent / -ka stomatologiczny / -a;
  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;
  • Książeczka SANEPID-u;
  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.
  • Główne zadania :

  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Zgłoś tę pracę