Magazynier - operator wózka widłowego - Radomsko
KS Service
Radomsko, łódzkie
6 d. temu
source : FACHPRACA

Oferta

  • obiady za jedyne 5 zł
  • kurs na wózki widłowe z mozliwością zdania egzaminu UDT
  • wybór stanowiska zgodny z indywidualnymi możliwościami
  • stawka 18,75zł plus premia 861 zł
  • umowa o prce z mozliwościa z możliwością zatrudnienia bezpośrednio po ikresie próbnym
  • pakiet szkoleń ,opieka trenera
  • Opis firmy

    Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254

    wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

    Jesteś osobą aktywną i chętną do podejmowania nowych wyzwań?

    Nie masz doświadczenia w branży logistycznej? Nie szkodzi! Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać.

    Może posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku? Doskonale!

    Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

    Opis stanowiska

  • praca na rozładunku , załadunku ze skanerem
  • kopletacja zgodna z zamówieniem
  • transport wewnętrzny
  • Kwalifikacje

  • gotowość do pracy zmianowej
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym autem
  • nie wymagamy doświadczenia
  • Zgłoś tę pracę