Promotor - Hostessa - Farmina Army
Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Praca w terenie - field marketing
  • Rozdawanie próbek i ulotek z kuponami rabatowymi w miejscach chętnie wybieranych na spacery z psem, w parkach, na psich wybiegach etc.
  • Zbieranie danych kontaktowych.
  • Tworzenie planów żywieniowych dla opiekunów psów i kotów ze zniżką na zakup karmy, do zrealizowania w stacjonarnych sklepach zoologicznych.
  • Wysyłanie zaproszeń do rejestracji w aplikacji FarminaGenius.
  • Bieżące wprowadzanie zebranych danych do systemu.
  • Raportowanie wyników od razu po wykonaniu usługi na dedykowanej platformie oraz na grupie WhatsApp.
  • Realizowanie targetów.
  • Nasze wymagania

  • Osoby zainteresowane tematyką psów i kotów, wolontariusze, mile widziani studenci zootechniki, behawiorystyki.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi.
  • Dyspozycyjność w weekendy, zainteresowanie dłuższą współpracą.
  • Ukończenie kursów e-learningowych na dedykowanej platformie przed rozpoczęciem pracy.
  • Udział w szkoleniu teoretycznym przed rozpoczęciem pracy.
  • To oferujemy

  • Umowę zlecenie.
  • Pracę w weekendy, 3 godziny dziennie.
  • Elastyczny grafik.
  • Stawkę 25 zł brutto za godzinę.
  • Szkolenie wprowadzające.
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Farmina to rodzinna firma założona w 1965 roku w Neapolu, specjalizująca się w naturalnych systemach żywieniowych opartych na badaniach naukowych.

    W portfolio znajdują się najwyższej jakości karmy bytowe, funkcjonalne oraz diety weterynaryjne. Farmina jest firmą świadczącą darmowe usługi doradztwa żywieniowego poprzez aplikację dla Rodziców psów i kotów - FarminaGenius.

    W partnerskich sklepach zoologicznych organizujemy m.in. szkolenia produktowe i żywieniowe dla pracowników, specjalne Dni Żywieniowe prowadzone przez Konsultantkę Żywieniową Farminy oraz dodatkowe akcje marketingowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.