Pracownik fizyczny z zamieszkaniem
Serwis-Rozwój Sp. z o.o.
Siewierz, Śląskie
12 d. temu
source : Lento.pl

Do wyboru - trzy oferty pracy! Zatrudnimy pracowników budowlanych - brukarzy, tynkarzy, płytkarzy, malarzy itd. Praca w miejscowości Paszyn / Nowy Sącz.

Dla zamiejscowych zakwaterowanie w domu jednorodzinnym na miejscu. Stawka od 18zł / h netto. Kontakt Paweł 519 636 531 Ponadto, zatrudnimy pracowników do prostych prac fizycznych jak zwijanie i załadunek trawy z rolki na plantacji trawy w miejscowości Siewierz ul.

Bacholińska, umowa. Istnieje możliwość zakwaterowania w domku holenderskim. Ponadto, zatrudnimy pracowników, umowa o pracę -

do układania trawy z rolki na boiskach, ogrodach. Wymagamy dyspozycyjności. Mile widziane prawo jazdy. Po sezonie praca przy pielęgnacji drzewa.

Istnieje możliwość zakwaterowania w domku holenderskim. Bliższe szczegóły telefonicznie 511 086 341 Serwis-Rozwój Sp. z o.

o. zobacz naszą stronę serwis-rozwoj.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku