Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
CE DRIVER
Wrocław, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje :

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Główny zakres obowiązków :

  • nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
  • negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
  • bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami
  • Oferujemy :

  • dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
  • wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • Wymagania :

  • biegła znajomość języka niemieckiego warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt cedriver.pl

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.