Inżynier ds. logistyki wewnątrzzakładowej
Randstad Polska
Niepołomice, Polska
1 d. temu

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta pojazdów użytkowych, poszukujemy do pracy w jednym z najnowocześniejszych zakładów firmy, osób na stanowisko : Inżynier ds.

logistyki wewnątrzzakładowej. Miejscem pracy są : Niepołomice

oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
  • zadania

  • Przygotowywanie koncepcji logistycznej dla zakładu produkcyjnego, planowanie magazynu oraz przepływu materiałów i informacji, symulację procesów logistycznych,
  • Lub :

  • Planowanie i projektowanie złożonych struktur logistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem innowacyjnych systemów magazynowania i logistyki wewnętrznej ,
  • A także :

  • Wprowadzanie nowych technologii logistycznych w celu zwiększenia wydajności dostaw materiałów ,
  • Planowanie, wdrażanie i kontrolę inwestycji w ramach założonego budżetu,
  • Tworzenie specyfikacji technicznych, analiz ofert oraz warunków handlowych,
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznym,
  • Stałe poszukiwanie usprawnień oraz rozwiązań, zapewniających optymalną rentowność projektu ,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości.
  • oczekujemy

  • Silnej motywacji i gotowości do pracy w wymagającym środowisku projektowym,
  • Wykształcenia wyższego o profilu logistycznym / technicznym (zarządzanie łańcuchem dostaw, inżynieria produkcji, budowa maszyn lub pokrewne),
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego - min. B2 (preferowany) oraz / lub języka angielskiego - min. B2,
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (inżynier projektu / logistyk / planista procesów logistycznych),
  • Doświadczenia w planowaniu urządzeń logistycznych oraz prowadzeniu symulacji procesów logistycznych,
  • Doświadczenia i chęci do zarządzania złożonymi projektami logistycznymi,
  • Znajomości dostępnych rozwiązań z zakresu urządzeń do transportu bliskiego , automatyki przemysłowej,
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym jak i indywidualnej.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47