Mobilny Technik Serwisu
HRQ ENGINEERING SP. Z O.O.
Gdynia, pomorskie
5 d. temu
source : FACHPRACA

Zakres obowiązków

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata / tki na stanowisko Mobilnego Technika Serwisu.

naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta

Wymagania

wiedzy z zakresu elektrotechniki i mechaniki (znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego, silników spalinowych oraz instalacji gazowych)

wykształcenia min. zawodowego ( mile widziane elektrotechniczne)

umiejętności czytania dokumentacji technicznej

odpowiedzialności i samodzielności w działaniu

otwartości w kontaktach z Klientem

prawa jazdy kat. B

mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyk

Oferta

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków w tym zdobycie uprawnień w zawodowych ( UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1kV, GAZ)

narzędzia umożliwiające efektywna pracę ( samochód, telefon, laptop)

możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia

możliwość awansu

pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

przejrzyste zasady wynagradzania