kelner/kelnerka
Hotel Niedźwiadek ***
Kościerzyna, Pomorskie
11 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska :

  • sprzedaż usług świadczonych przez restaurację i bar z dbałością o zaspokojenie potrzeb gości,
  • przygotowywanie przerw kawowych i konferencji,
  • dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji,
  • współpraca z innymi działami w hotelu. Oczekujemy :
  • wysokiej kultury osobistej,
  • zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi,
  • znajomość systemów GASTRO, POS, S4H, kasy fiskalnej mile widziana,
  • punktualności i odpowiedzialności w pracy,
  • sumienności i zaangażowanie w wykonywane prace,
  • lojalności w stosunku do firmy. Oferujemy :
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie / działalność gospodarczą (do wyboru przez pracownika),
  • atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zakwaterowania i wyżywienia.
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych