Lakiernik przemysłowy we Francji (AW)
IPF Global Sp. z o.o.
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko : Lakiernik przemysłowyTermin rozpoczęcia pracy : od zarazMiejsce pracy : Francja, okolice LavalZakres obowiązków : - firma zajmuje się produkcją części do kolejnictwa (zawieszenia do pociągów, wysięgników),podnośników, trzpieni, części do Manitu, części maszyn rolniczych (koparek)- praca przy przygotowanie elementów do malowania- malowanie pistoletem i pompą elementów stalowychWymagania : -doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku- umiejętność malowanie pistoletem i pompą- prawo jazdy kat.

B(znajomość języka francuskiego NIE jest wymagana)Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji- atrakcyjne wynagrodzenie- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp.- pracę w polskim zespole- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- wsparcie polskiego koordynatora- 100 € premii za polecenie pracownika*Gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku