Specjalista QA / Tester
MakoLab
Lodz
2 d. temu

Opis stanowiska : Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty QA odpowiedzialna będzie za testowanie i kontrolę jakości oprogramowania tworzonego dla kluczowego klienta MakoLab SA.

Implementacja oprogramowania odbywa się głównie przy użyciu technologii Java i JavaScript, Node.JS. Wymagania

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na wyższe techniczne,
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Testera / Specjalisty QA,
  • umiejętność planowania i wykonywania testów : integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa,
  • umiejętność testowania WebServices,
  • umiejętność tworzenia Test Cases oraz automatyzacji testów,
  • znajomość podstaw programowania, JS, XML,
  • umiejętność korzystania z narzędzi : Firebug, devTool w IE, Eventlog,
  • umiejętność tworzenia scenariuszy testowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność, skrupulatność,
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane :

  • znajomość narzędzi typu Selenium, Jira,
  • znajomość nierelacyjnych baz danych (np. MongoDB) oraz rozwiązań typu ESB (np. Mule).
  • Oferujemy

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych