Lekarze Specjaliści - Bydgoszcz
LUX MED
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
25 d. temu

Opis stanowiska

Centrum Medyczne LUX MED w Bydgoszczy podejmie współpracę z lekarzami specjalistami z zakresu : chorób wewnętrznych ( lekarz pulmunolog), okulistyki, położnictwa i ginekologii.

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkowe Benefity : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
  • Podnoszenie kompetencji w oparciu o aktualną wiedzę medyczną;
  • Pracę w komfortowych warunkach w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum Medycznego;
  • Możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach wewnętrznych pozwalających na uzyskanie punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie;
  • Miłą i przyjazną atmosferę.
  • Oczekiwania :

  • II stopień specjalizacji bądź ukończona specjalizacja wg nowego trybu;
  • Mile widziane doświadczeni ew opiece ambulatoryjnej;
  • Umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność, sumienność, empatia.
  • Aplikuj