Księgowa(y)/Samodzielna(y) księgowa(y)
Warbud
Warszawa
10 d. temu

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za :

  • dekretację i księgowanie faktur kosztowych i ich weryfikację pod kątem formalnym
  • bieżącą współpracę z pracownikami budowy w zakresie płatności i realizacji umów z podwykonawcami
  • analizę i weryfikację sald zobowiązań
  • rozliczanie podróży służbowych, zaliczek
  • cykliczne zamknięcia ksiąg rachunkowych
  • księgowanie innych dowodów księgowych
  • inne zadania księgowo-finansowe.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego (kierunki : ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku księgowy
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego, w tym głównie podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych (mile widziane doświadczenie w zakresie samodzielnego, pełnego prowadzenia księgowości spółek)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomości pakietu MS Office (mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics AX)
  • sumienności, dobrej organizacji pracy, zaangażowania, otwartości na nowe zadania, umiejętności współpracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużym przedsiębiorstwie budowlanym
  • bogaty pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę w pracy.
  • Aplikuj
    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .