Kosmetyka betonu-prefabrykaty-Belgia 10 euro netto
Concrete Construction Union Sp. z o.o.
Lodz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Praca w Belgii - Antwerpia i okolice Obecnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za kosmetykę betonu, tworzenie i polerowanie elementów betonowych tj.

parapety, markizy, listwy przypodłogowe, gzymsy, listwy, pokrycia ścienne, mała architektura, elementy uliczne dostosowane do przestrzeni publicznej, ławki, skrzynki pocztowe, blaty kuchenne, umywalki.

Wymagania : - co najmniej 2 lata doświadczenia przy prefabrykatach betonowych - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - auto - WARUNEK! - prawo jazdy - umiejętność pracy w zespole - dokładność oraz skrupulatność - własne ubranie robocze, BUTY z noskiem metalowym (po okresie 3 miesięcy w odzież roboczą będzie zaopatrywał pracodawca) Oferujemy : - 10 euro netto / godz - po upływie okresu próbnego możliwość pracy również w soboty - wszelki sprzęt zapewniony - zakwaterowanie opłacone - mieszkanie blisko zakładu pracy - opieka polskiego Project Managera - praca stała - pierwszy przejazd z Polski do Belgii po naszej stronie (w wypadku wyjazdu własnym autem, wypłacamy ekwiwalent 85 euro na paliwo) - możliwość wykupienia DODATKOWEGO ubezpieczenia (koszt 17€ miesięcznie) - urlop płatny po 6 miesiącach

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku