TOKARZ KONWENCJONALNY
ARK JOBS SP .Z O.O.
Zawiercie, Śląskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

ARK JOBS Sp. Z o.o.(nr cert 8631) pilnie poszukuje dla swojego klienta z Zawiercia pracownika na stanowisko : TOKARZ KONWENCJONALNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW : -Diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn produkcyjnych -Wykonywanie napraw bieżących, przeglądów oraz remontów urządzeń -Udział w uruchomieniach nowych urządzeń -Ocenę stanu technicznego urządzeń OCZEKIWANIA : -Wykształcenie minimum zawodowe, -Znajomość zagadnień związanych z budową maszyn oraz znajomość mechaniki, -Umiejętność czytania rysunku technicznego, -Gotowość do pracy zmianowej.

OFERUJEMY : -Umowę o pracę -Wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia, -Premia uznaniowa oraz regulaminowa, -Możliwość rozwoju zawodowego, -Szkolenia podnoszące kwalifikacje, -Stabilność zatrudnienia, -Darmowy przewóz do pracy.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul.

Wierzbowa 16 H. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp.

z o.o. z siedzibą w Zawierciu.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku