Magister Farmacji, Technik Farmaceutyczny Cieszyn,Sosnowiec
Galen
Cieszyn, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Sieć aptek Galen poszukuje personelu fachowego do aptek w Będzinie, Cieszynie, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu. Oferujemy pracę w profesjonalnym zespole, atrakcyjne warunki finansowe, szkolenia podnoszące kwalifikacje, stabilne warunki zatrudnienia.

Oczekujemy rzetelności, zaangażowania w pracę, fachowej wiedzy i odpowiednich umiejętności wymaganych na danym stanowisku.

CV proszę przesyłać na adres : *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku