Team Leader / Senior Python Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane platformy sprzedażowe, rozwiązanie e-commerce dla największych globalnych Klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, audytowej czy produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat, szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych w języku Python
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w charakterze kierownika zespołu developerskiego
  • Zaawansowana znajomość języka Python, popularnych frameworków i bibliotek wykorzystywanych do tworzenia aplikacji internetowych
  • Zaawansowana znajomość problematyki architektury systemów rozproszonych
  • Zaawansowana znajomość języka zapytań SQL i relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi do debugowania i profilowania aplikacji
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów integracyjnych w architekturze REST oraz WebServices
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość systemu Linux od strony użytkownika
  • Wysoka kultura osobista
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w komercyjnym wykorzystaniu szyn danych oraz popularnych standardów autoryzacji np. OAuth2
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla sektora publicznego
  • Oferujemy :

  • Pracę w dużym zespole nad ciekawym i ambitnym projektem
  • Możliwość wyboru formy współpracy : umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
  • Współpracę z bardzo doświadczonymi managerami i architektami systemów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Gildie zainteresowań
  • Szkolenia i konferencje
  • Imprezy integracyjne
  • Obowiązki :

  • Kierowanie budową aplikacji internetowej w technologii Python, dedykowanej dla jednego z polskich urzędów
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów produkcyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących wyboru technologii, architektury systemu oraz optymalnych rozwiązań problemów
  • Kontrola pracy zespołu i czuwanie nad harmonogramem developmentu
  • Współpraca z innymi ekspertami w firmie ds. hostingu aplikacji, inżynierami DevOps, analitykami
  • Aktywna, partnerska współpraca z managerami i klientem
  • Wycena implementacji nowych funkcji systemu
  • Opieka mentorska nad dużym zespołem developerów
  • Utrzymanie wysokiej motywacji zespołu i przyjaznej atmosfery pracy
  • Współpraca z CTO i zarządem
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.