Pilnie! Hostessa/promotorka- Praca Piotrków
Savoir Group Sp. z o. o.
PL
3 d. temu
source : EMPREGO

SAVOIR Group Sp. z o.o. Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Aktualnie poszukujemy Hostessy / Promotora do przeprowadzenia akcji promocyjnej znanej marki chemii gospodarczej.

Miejsce pracy : markety spożywcze, Piotrków Trybunalski Termin : 17-18.05.2019r. Piątek w godz. 15 : 30-20 : 00; Sobota w godz.

09 : 30-14 : 00 Wynagrodzenie : 65zł za jeden dzień Opis pracy : - przygotowanie stanowiska pracy, - promowanie wskazanych produktów, -

dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Wymagania : - pełnoletność, - komunikatywność, - dyspozycyjność w podanych dniach lub w jednym wybranym.

Oferujemy : - wynagrodzenie za dzień : 65zł, - możliwość zdobycia doświadczenia, - możliwość nawiązania dłuższej współpracy przy kolejnych akcjach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp.

z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dz.

U.z 2018 r poz. 1000 ). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi.

Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-

am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania .

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku