Dyspozytor Dyspozytorka energetyczny/a Praca Wrocław
Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko : Dyspozytor / ka energetyczny / a Zakres obowiązków : - zarządzanie stacjami prostownikowymi i brygadami - zarządzanie infrastrukturą sieciową energetyczną Oferujemy : - gwarancja długotrwałego zatrudnienia, - możliwość osobistego rozwoju zawodowego, - umowa o pracę, - kosz świąteczny dla dzieci, - premie, - kursy, szkolenia, - możliwość rozwoju zawodowego, - bogaty pakiet świadczeń pracowniczych Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV drogą mailową z uwzględnieniem klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Sieci i Zasilania Sp.

z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku