Lektor języka rosyjskiego / j. rosyjski / Gdynia
Cambridge School of English
Gdynia, Pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Szanowni Państwo, Cambridge School of English poszukuje kandydatów na stanowisko : Lektor języka rosyjskiego Charakterystyka stanowiska : Lektor prowadzić będzie zajęcia dla grupy 14-osobowej.

Zajęcia odbywać się będą od 10.09.2020 do 27.01.2021 Miejsce odbywania się zajęć : Gdynia, ul. Dickmana 10 Do przerobienia : 576 godzin zajęć Od pon do piątku codziennie w godz.

8 : 00-13.10 (6 godz. lekcyjnych w bloku). Dodatkowe obowiązki : do każdej lekcji powinien być sporządzony konspekt zajęć.

Wymagania dla kandydata : - wykształcenie wyższe magisterskie filologia rosyjska - co najmniej 2 lata doświadczenia w nauczaniu poparte referencjami - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć przygotowujących do egzaminu STANAG Dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji : - CV - kopia dyplomu - referencje poświadczające co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz Lento.

Zapraszamy do współpracy! Cambridge School of English

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku