Produkcja/praca tez dla paar/okolice Frankfurtu/Me
MBP Personalmanagement GmbH
Bydgoszcz, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych (Automotive).

Opis stanowiska : -Wykonywanie montażu stołu lub taśmy za pomocą elementów złącznych, klejów i elementów - elektronicznych-Produkcja podzespołów lub akumulatorów zgodnie ze znormalizowanymi procedurami-Montaż różnych baterii, w szczególności prace montażowe i śrubowe (obsługa półautomatycznych urządzeń produkcyjnych)-Wizualne i techniczne testowanie produktów-3 zmiany ,dodatek nocny 25%Wymagania : - niekaralnośc w przeszlosci- dokładnośćw wykonywaniu powierzonych zadań,- znajomosc jezyka A2- posiadanie kontaOferujemy- pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),- praca w dobrze zorganisowanej firmie- pomoc w dopelnieniu wszelkich formalnosci zwiazanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem- niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne( pelny pakiet sozialny)- Mieszkanie i dojazd do pracy, WiFi (odplatne 250€ razem)- buty robocze otrzymujecie od pracodawcy- stawka 12,50 - po 9 miesiacach opcja przejecia przez klienta Aplikuj do nas jesli cenisz sobie prace w zgranym zespole, a ponadto : - jesteś osobą sumienną i odpowiedzialnąZachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem (rozmawiamy po polsku)!Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmęMBP Personalmanagement Gmbh.

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.

  • Oświadczam, że zostałam / em poinformowany, iż przysługuje mi prawo : do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania;
  • wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania.