Produkcja/praca tez dla paar/okolice Frankfurtu/Me
MBP Personalmanagement GmbH
Bydgoszcz, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych (Automotive).

Opis stanowiska : -Wykonywanie montażu stołu lub taśmy za pomocą elementów złącznych, klejów i elementów - elektronicznych-Produkcja podzespołów lub akumulatorów zgodnie ze znormalizowanymi procedurami-Montaż różnych baterii, w szczególności prace montażowe i śrubowe (obsługa półautomatycznych urządzeń produkcyjnych)-Wizualne i techniczne testowanie produktów-3 zmiany ,dodatek nocny 25%Wymagania : - niekaralnośc w przeszlosci- dokładnośćw wykonywaniu powierzonych zadań,- znajomosc jezyka A2- posiadanie kontaOferujemy- pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),- praca w dobrze zorganisowanej firmie- pomoc w dopelnieniu wszelkich formalnosci zwiazanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem- niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne( pelny pakiet sozialny)- Mieszkanie i dojazd do pracy, WiFi (odplatne 250€ razem)- buty robocze otrzymujecie od pracodawcy- stawka 12,50 - po 9 miesiacach opcja przejecia przez klienta Aplikuj do nas jesli cenisz sobie prace w zgranym zespole, a ponadto : - jesteś osobą sumienną i odpowiedzialnąZachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem (rozmawiamy po polsku)!Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmęMBP Personalmanagement Gmbh.

Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe.

 • Oświadczam, że zostałam / em poinformowany, iż przysługuje mi prawo : do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania;
 • wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku