Specjalista ds. zakupów produkcyjnych
HAYS Sales & Marketing
Legionowo
2 d. temu
source : infoPraca

Specjalista ds. zakupów produkcyjnych

NR REF. : 1154566

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy Kupca odpowiedzialnego za zakup surowców produkcyjnych.

Wybrany kandydat będzie odpowiadał za współpracę z dostawcami, negocjacje warunków handlowych, współpracę z innymi działami w zakresie realizacji zakupów poza magazynowych (indirect).

Z uwagi na specyfikę branży firma współpracuje głównie ze stałym portfolio dostawców. Na co dzień, zatrudniony kandydat będzie monitorował zmiany asortymentowe dostawców i składanie zamówień, negocjowanie doraźnych cen i rabatów w zgodzie z ustaloną polityką w tym zakresie.

Do obowiązków kandydata będą również należały prace administracyjne związane z wprowadzeniem danych do systemu i składaniem zamówień.

Dodatkowo zarządzanie kontraktami określonego portfolio dostawców i wprowadzanie faktur. Co więcej, wybrany kandydat będzie analizował rotację zapasów, a także odpowiadał za planowanie i wdrażanie działań i narzędzi zwiększających efektywność procesów w łańcuchu dostaw.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w obszarze zakupów. Z uwagi na kapitał międzynarodowy firmy i oddziały organizacji na całym świecie, niezbędnym elementem jest znajomość j.

angielskiego na poziomie komunikatywnym.. Istotnym elementem są również umiejętności negocjacyjne. Firma zapewnia wdrożenie w specyfikę branży.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie i możliwość awansu na stanowisko koordynatora zakupów z 3-osobowym zespołem.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku