Pomocnik Garmażera Mile widziani studenci zaoczni!
Work Department Sp. z o.o.
Białystok, Podlaskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Work Department Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej o numerze KRAZ 17742. Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku : Pomocnik Garmażera Mile widziani studenci zaoczni! Obowiązki : -lekkie i proste prace pomocnicze związane z produkcją mrożonych wyrobów : *uzupełnianie maszyn farszem i ciastem *praca przy składaniu kartonów i pakowaniu towaru Oczekujemy : -posiadania / gotowości do wykonania badań sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy : -umowę zlecenia -15 zł brutto / h -pracę od poniedziałku do piątku -system pracy 2-zmianowy -możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV ZA POMOCĄ FORMULARZA LENTO.

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Department Sp.

z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38A, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu.

Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Department Sp. z o.

o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

tekst jednolity : Dz.U. z 2016r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania.

Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Department Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul.

Andersa 38A. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Department Sp.

z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi".

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Oferta pracy tymczasowej.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku