Kontroler Finansowy
HOLO Agency
Łódź, PL
6 d. temu
source : RocketJobs

Jesteśmy niezależną agencją kreatywną 360. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w strategii, event marketingu, projektowaniu graficznym oraz digitalu.

Posiadamy własne studio 3D. Obecnie nasz team tworzy ponad 40 osób.Jeżeli lubisz dynamiczną pracę w kreatywnym środowisku dołącz do naszego zespołu!Otwieramy nowe biuro w Łodzi w odnowionej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej.

Dołącz do Nas! Opis stanowiska :

  • Przygotowywanie comiesięcznego raportowania finansowego oraz prezentacji danych finansowych i operacyjnych
  • Czynny udział w księgowym zamknięciu miesiąca poprzez szacowanie rezerw oraz przygotowywanie i weryfikowanie raportów będących podstawą księgowania
  • Kontrola prawidłowości księgowań
  • Kontrola wykonania budżetu i płynności finansowej Spółki / Grupy Kapitałowej
  • Udział w sporządzaniu jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych ad hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w optymalizacji procesów, poprawie i rozwoju struktur kontrolingowych oraz rozwijaniu narzędzi biznesowych
  • Dopasowanie odpowiednich narządzi możliwych do wykorzystania w organizacji
  • Bliska współpraca z project managerami oraz działem księgowym
  • Oczekujemy :

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Znajomość zasad rachunkowości bilansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych
  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków w oparciu o dane liczbowe
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Angielski na poziomie średnio zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe, preferowane : controlling, finanse, rachunkowość
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie
  • Bezpośredni mentoring przełożonego i jednocześnie dużą autonomię działania
  • Nasz Team

    Zbudowaliśmy silny zespół specjalistów z obszaru konceptów strategicznych i kreacji, event marketingu oraz digitalu. Innowacyjność naszych rozwiązań to mieszanka eksperckiej wiedzy i nieszablonowych osobowości naszego teamu.

    Dołącz do nas!Zobacz co na Ciebie czeka https : / / holo.com.plhttps : / / www.instagram.com / holo agency / Wyślij CV na adres rekrutacja holo.com.pl

    W treści maila wpisz KF ŁDZ 2021

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Informujemy, że administratorem danych jest HOLO Sp. J. z siedzibą w Warszawie, ul.

    Wilanowskiej 97 c (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe ...more