Praca dla studentów
Honest Jobs
Katowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pracy Honest Jobs sp. z o.o. ( nr 20049) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób studiujących do pracy na terenie Holandii.

Praca przy owocach i warzywach : układanie na taśmie sortowanie pakowanie etykietowanie ważenie kontrola jakości proste prace produkcyjne Wymagania : dyspozycyjność silna motywacja do pracy umiejętność pracy w zespole brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy fizycznej prawo jazdy będzie dodatkowym atutem posiadanie legitymacji studenckiej międzynarodowej ISIC posiadanie konta walutowego w euro (na siebie założone) Oferujemy : legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt na okres wakacyjny min.

9 tygodni wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto pracownika odpłatne zakwaterowanie blisko pracy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy ubezpieczenie od kosztów leczenia dodatek wakacyjny i urlopowy pracę w polskim zespole Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku