Opiekunka osób starszych w Irlandii!
ALHomecare
Bydgoszcz, PL
‎6 godz. temu
source : Europa.jobs

Opiekunka osoby starszej live-in. Z zamieszkaniem w domu podopiecznego / podopiecznej. Żadnych kosztów utrzymania i wyżywienia, atrakcyjne warunki pracy.

 • Pracuj tam, gdzie mieszkasz!- Zaoszczędź na kosztach swojego utrzymania!- Poznaj piękną Irlandię!O naszej agencji : ALHomecareJesteśmy przyjazną firmą, w której ludzie pomagają ludziom.
 • Oferujemy pracę opiekunkom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych.Jesteśmy oficjalnie zarejestrowaną irlandzką agencją pośrednictwa pracy.

  Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunkom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdeczne, troskliwe, wykwalifikowane opiekunki.

  Współpracuje z nami już ponad sto opiekunek, w tym także pielęgniarki. Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy.

  Przez cały okres zatrudnienia nasza agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy.

  Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem. Agencja nie pobiera od opiekuna żadnych opłat na żadnym etapie współpracy.

  Wsparcie agencji, jakie otrzymuje opiekun w trakcie jego zatrudnienia, nie wiąże się dla opiekuna z żadnymi kosztami.Starannie sprawdzamy rodziny, które się do nas zgłaszają.

  Zawsze przed podjęciem pracy masz wgląd do informacji o podopiecznych (stan zdrowia, zainteresowania, preferencje dietetyczne, zakres obowiązków, zdjęcia, w tym swojego pokoju, domu, podopiecznego).

  Współpraca z nami jest wyjątkowa, służymy pomocą przez cały okres zatrudnienia, do każdej współpracującej z nami osoby mamy indywidualne, serdeczne podejście.

  Nasza oferta : - umowa o pracę- wynagrodzenie od 1660 do 2670 euro miesięcznie za 35 do 48 godzin pracy w tygodniu- uzależnione od doświadczenia- dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny- od 12 euro / h- dodatkowe wynagrodzenie w przypadku pracy w niedzielę lub święto- płatny urlop (20-24 dni w roku)- 1 lub 2 dni wolnego w każdym tygodniu- darmowe zamieszkanie, wyżywienie, media- zerowe koszty utrzymania!- zwrot pieniędzy za bilet do Irlandii- darmowe treningi- wsparcie i pomoc agencji przez cały okres zatrudnienia- możliwość wyboru podopiecznego / podopiecznej- liczne konkursy z nagrodami pieniężnymi- praca długoterminowa na minimum 6 miesięcy lub w systemie zmianowym 3 / 3- 3 miesiące pracy, potem 3 miesiące wolnego itd.

  Obowiązki : W zależności od indywidualnych potrzeb danego podopiecznego / podopiecznej : - higiena osobista- ubieranie- przygotowywanie posiłków- drobne prace domowe- dotrzymywanie towarzystwaWymagania : - Komunikatywny lub dobry poziom języka angielskiego- nie znasz angielskiego dostatecznie dobrze?

  Pomożemy Ci! Napisz do nas i zapytaj o nasze darmowe materiały do nauki angielskiego!- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (co najmniej rok)- Troskliwa, przyjazna osobowość- Nie potrzebujesz profesjonalnego szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi - zapewniamy je Tobie! Praca w różnych lokalizacjach na terenie całej Irlandii Południowej.

  Praca choćby od zaraz!Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub krótkiego listu motywacyjnego "od serca".Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Affordable Live-in Homecare Limited z siedzibą w Irlandii dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku