Opiekunka osób starszych w Irlandii!
ALHomecare
Bydgoszcz, PL
‎6 godz. temu
source : Europa.jobs

Opiekunka osoby starszej live-in. Z zamieszkaniem w domu podopiecznego / podopiecznej. Żadnych kosztów utrzymania i wyżywienia, atrakcyjne warunki pracy.

  • Pracuj tam, gdzie mieszkasz!- Zaoszczędź na kosztach swojego utrzymania!- Poznaj piękną Irlandię!O naszej agencji : ALHomecareJesteśmy przyjazną firmą, w której ludzie pomagają ludziom.
  • Oferujemy pracę opiekunkom osób starszych w Irlandii, z zamieszkaniem w domach podopiecznych.Jesteśmy oficjalnie zarejestrowaną irlandzką agencją pośrednictwa pracy.

    Istniejemy na rynku od 2013 roku. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu opiekunkom zadowolonym z naszego wsparcia, podopiecznym natomiast pomogliśmy znaleźć serdeczne, troskliwe, wykwalifikowane opiekunki.

    Współpracuje z nami już ponad sto opiekunek, w tym także pielęgniarki. Starannie dobieramy oferty pracy do preferencji opiekunów, tak by zarówno oni, jak i ich podopieczni, czerpali jak największą satysfakcję ze współpracy.

    Przez cały okres zatrudnienia nasza agencja jest w kontakcie z opiekunem, pomaga mu i wspiera na każdym etapie współpracy, począwszy od procesu rekrutacyjnego, aż do zakończenia pracy.

    Opiekunowie mają stały kontakt z polskim koordynatorem. Agencja nie pobiera od opiekuna żadnych opłat na żadnym etapie współpracy.

    Wsparcie agencji, jakie otrzymuje opiekun w trakcie jego zatrudnienia, nie wiąże się dla opiekuna z żadnymi kosztami.Starannie sprawdzamy rodziny, które się do nas zgłaszają.

    Zawsze przed podjęciem pracy masz wgląd do informacji o podopiecznych (stan zdrowia, zainteresowania, preferencje dietetyczne, zakres obowiązków, zdjęcia, w tym swojego pokoju, domu, podopiecznego).

    Współpraca z nami jest wyjątkowa, służymy pomocą przez cały okres zatrudnienia, do każdej współpracującej z nami osoby mamy indywidualne, serdeczne podejście.

    Nasza oferta : - umowa o pracę- wynagrodzenie od 1660 do 2670 euro miesięcznie za 35 do 48 godzin pracy w tygodniu- uzależnione od doświadczenia- dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny- od 12 euro / h- dodatkowe wynagrodzenie w przypadku pracy w niedzielę lub święto- płatny urlop (20-24 dni w roku)- 1 lub 2 dni wolnego w każdym tygodniu- darmowe zamieszkanie, wyżywienie, media- zerowe koszty utrzymania!- zwrot pieniędzy za bilet do Irlandii- darmowe treningi- wsparcie i pomoc agencji przez cały okres zatrudnienia- możliwość wyboru podopiecznego / podopiecznej- liczne konkursy z nagrodami pieniężnymi- praca długoterminowa na minimum 6 miesięcy lub w systemie zmianowym 3 / 3- 3 miesiące pracy, potem 3 miesiące wolnego itd.

    Obowiązki : W zależności od indywidualnych potrzeb danego podopiecznego / podopiecznej : - higiena osobista- ubieranie- przygotowywanie posiłków- drobne prace domowe- dotrzymywanie towarzystwaWymagania : - Komunikatywny lub dobry poziom języka angielskiego- nie znasz angielskiego dostatecznie dobrze?

    Pomożemy Ci! Napisz do nas i zapytaj o nasze darmowe materiały do nauki angielskiego!- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (co najmniej rok)- Troskliwa, przyjazna osobowość- Nie potrzebujesz profesjonalnego szkolenia w zakresie opieki nad osobami starszymi - zapewniamy je Tobie! Praca w różnych lokalizacjach na terenie całej Irlandii Południowej.

    Praca choćby od zaraz!Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub krótkiego listu motywacyjnego "od serca".Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Affordable Live-in Homecare Limited z siedzibą w Irlandii dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).