Specjalista ds. Hydrauliki Siłowej. Praca od ZARAZ!
AWG
Sosnowiec, Śląskie
‎18 godz. temu
source : Lento.pl

Nasz klient to firma specjalizująca się w branży hydrauliki siłowej. Od ponad 20 lat świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji przewodów hydraulicznych i modernizacji elementów z napędem hydraulicznym.

Bogate doświadczenie oraz kadra profesjonalistów sprawia, że firma zapewnia wykonywanie usług na wysokim i konkurencyjnym poziomie.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. Hydrauliki Siłowej Lokalizacja : Sosnowiec Jakie są nasze wymagania? ->

wykształcenie minimum średnie techniczne ->

minimum 3 lata doświadczenia ->

znajomość podstaw hydrauliki siłowej, ślusarstwa i metrologii ->

uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych do 3,5 tony ->

umiejętność obsługi komputera ->

dobra znajomość rysunku technicznego ->

umiejętność pracy w zespole Czym będziesz zajmować się na stanowisku? ->

sporządzanie protokołu odbioru usług, w tym protokołów prób szczelności, charakterystyk wydajnościowych itp., ->

serwisowych, uzupełnianie i rozliczanie zleceń w systemie Vendo, ->

sporządzanie zapotrzebowań materiałowo-sprzętowych do realizacji usług serwisowych i produkcji, ->

prowadzenie rejestru reklamacji oraz dokumentacji reklamacyjnych od Odbiorcy i do Dostawcy, ->

dokonywanie wyboru optymalnych dostawców na podstawie zebranych ofert, generowanie zamówień do dostawców, ->

prowadzenie dokumentacji serwisowej w wersji papierowej i w systemie Vendo w oparciu o wdrożone ZSZ, ->

opracowywanie i współtworzenie technologii napraw i remontów maszyn i urządzeń, ->

tworzenie kart serwisowych i dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych zadań, ->

organizacja sprzętu, wyposażenia oraz materiałów przy realizacji zleceń, ->

nadzór nad gospodarką odpadami i ewidencja w zakresie wytwarzanych odpadów poprodukcyjnych i usługowych, ->

inne obowiązki wynikłe z potrzeb pracodawcy Co możesz zyskać pracując z nami ? ->

umowa o pracę od pierwszego dnia ->

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ->

szkolenia branżowe ->

pracę w systemie jednozmianowym Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia zgłoś się do nas ! Swoją kandydaturę proszę zgłaszać za pośrednictwem portalu.

Czekamy na Ciebie ! AWG SP. z o. o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Proszę o załączenie poniższej Klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej RODO , informuję, że : Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AWG Sp.

z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art.

 • 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan / Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 • Podanie przez Pana / Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
 • Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku