Instalator monter paneli fotowoltaicznych (dekarz, elektryk)
PV Expert
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma PV Expert w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dwóch pracowników na stanowisko montera instalacji fotowoltaicznych.

Kim jesteśmy? Jesteśmy małą, solidną i uczciwą firmą z Katowic, fachowcami w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych. Dbamy o wysoką jakość wykonywanych instalacji i kulturę obsługi naszych Klientów.

Jesteśmy w porządku wobec pracowników i tego samego oczekujemy w zamian. Co oferujemy? Szukamy osób do stałej współpracy, oferujemy stabilne zatrudnienie, zależy nam na małej rotacji pracowników i stworzeniu zgranej ekipy montażowej (2 lub 3 osobowej).

Mamy stałe zlecenia, więc zapewniamy, że pracy (i wypłaty) dla pracowników nie zabraknie. Oferujemy terminowo wypłacane, atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę i relację w pracy.

Jak wygląda praca? Instalacje wykonujemy głównie na Śląsku, zatem codziennie rano dojeżdżamy z Katowic na miejsce robót, a po skończonej dniówce wracamy do domów -

nie jest to praca w delegacji. Praca jest częściowo sezonowa - instalacje montujemy głównie na dachach, więc pracujemy gdy nie ma śniegu i deszczu, czyli przez 10-

11 miesięcy w roku. Zimą odpoczywamy, a przez pozostałe miesiące dużo pracujemy (i zarabiamy), bo pracujemy od rana do zmierzchu, czyli latem ponad 12 godzin.

Odpoczywamy w niedziele i święta, oraz czasami w tygodniu gdy pada deszcz - jesteśmy małą firmą więc grafik i dyspozycyjność ustalamy na bieżąco.

Kogo szukamy? Montaż instalacji fotowoltaicznej składa się z części dachowej (system montażowy i panele) oraz elektrycznej, na ogół w budynku.

W pierwszej kolejności szukamy "dachowców", sprawnych fizycznie, nie mających problemu z pracami na skośnych dachach, w pełnym zabezpieczeniu (liny, uprzęże).

Jeśli dodatkowo masz podstawowe pojęcie o elektryce, to dobrze, a jeśli nie, to nic nie szkodzi. Ostatecznie skompletujemy ekipę monterską tak, aby było 2 lub 3 monterów na dachu, w tym co najmniej 1 osoba znająca się na elektryce.

Jak wynagradzamy? Wynagrodzenie według najprostszej i najbardziej uczciwej stawki godzinowej, zależnej od posiadanego doświadczenia i umiejętności, a także chęci i zapału do pracy.

Czego wymagamy? Jeśli masz doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych, to bardzo dobrze, a jeśli nie to wszystkiego Cię nauczymy, natomiast wymagane jest jakiekolwiek doświadczenie ogólno budowlane, zmysł techniczny i umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi.

Doświadczenie w pracach dekarskich lub elektrycznych to na pewno zaleta. Wymagamy rzetelnej i dokładnej pracy, odpowiedzialnego podejścia do firmy i Klientów, chęci nauki i uczciwości.

Musisz się też dobrze czuć ze specyficznym trybem pracy zależnym od pogody, ciężkim, długim i wymagającym. Kogo nie chcemy?

Aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań ustalmy od razu, że nie chcemy osób obijających się w pracy, wykonujących swoją pracę niedbale, mających negatywny stosunek do firmy, Klientów i współpracowników, niesłownych i nieuczciwych.

Całą resztę zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Oferta jest ważna od zaraz do odwołania, po wszelkie dodatkowe informacje zapraszamy pod numer 602 469 184 (od 7.00 do 21.00) lub mailowo

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku