Praca na zmywaku - pomoc kuchenna (niemcy) - 39391 Sinntal, Niemcy
Glico Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje pracownika jako Pomoc kuchenna do pracy na zmywaku chętnej / go do pracy w Niemczech.

Wymagania : sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim !!! Obowiązki : praca na zmywaku mycie garnków i sztućców, sprzątanie kuchni, wykonywanie poleceń przełożonych, dbałość o detale w wykonywaniu obowiązków, przygotowywanie ciepłej i zimnej kuchni oraz sałatek, Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim !!!Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie od 1700 EUR brutto / miesiąc plus dodatki za pracę w godz.

nadliczbowych., praca na warunkach niemieckich, pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie,, Klauzula : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy J. Szablowskiego 6.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku