Hydraulik
Kancelaria Prawno-Finansowa "PARTNERZY"
Gdańsk, pomorskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 80-219 Gdańsk, powiat : m. Gdańsk, woj : pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Praca na dużych budowach jak i przy mniejszych pracach wykończeniowych.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : 160 Data rozpoczęcia : 13.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 20 PLN Godziny pracy od 7 : 00 do 17 : 00. Praca pn-so. System wynagradzania : Czasowy ze stawką godzinową Zawód : hydraulik Typ propozycji : praca w wolne dni Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • brak lub niepełne podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • znajomość branży budowlanej, doświadczenie 2-3 letnie na stanowisku. Godziny pracy od 7 : 00 do 17 : 00. Praca pn-so.
 • Dane pracodawcy Pracodawca : Kancelaria Prawno-Finansowa "PARTNERZY" Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku