Spawacz TIG
WorkProfi
Dzierżoniów, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia poszukuje obecnie spawaczy TIG. Praca w delegacjach, na terenie całej Polski. Praca od zaraz! Opis stanowiska : - Spawanie rur w zakładach energetycznych, - Praca głównie na halach, ale czasami również na świeżym powietrzu.

Wymagania : - Doświadczenie w pracy, jako spawacz - Uprawnienia spawalnicze TIG (dla osób z uprawnieniami do spawania rur, grup materiałowych 1,3,5,8 możliwość wyższego wynagrodzenia początkowego!!) - Dyspozycyjność do pracy w delegacjach Oferta : - Umowa o pracę - Praca na pełny etat / możliwość nadgodzin od 8 do 11 godzin, od poniedziałku do piątku, czasami soboty - Wynagrodzenie ustalane indywidualnie przed rozpoczęciem pracy - Wyjazd na 2 tygodnie, po 2 tygodniach weekend w domu - Darmowe zakwaterowanie i transport z Wałbrzycha - Praca na terenie całej Polski - Stabilne i długoterminowe zatrudnienie Więcej informacji : +48 570 935 868 Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres w temacie wpisując Spawacz TIG / Wałbrzych Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku