KUCHARZ – niemiecka umowa, mieszkanie, NA STAŁE - Bad Salzdefurth, Rottach Egern, Bad Griesbach, Fulda, Münster, Niemcy
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Torun, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, bezpośrednio w restauracji? Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ?

Ta oferta stworzona jest dla Ciebie ! Zakres obowiązków kucharza / kucharki : - przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, - aktywny udział w tworzeniu menu.

Wymagania : - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), - doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka.

Oferujemy : 1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony. 2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 3. Premia 250 € po przepracowanym pierwszym miesiącu.

4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne. 5. Płatne urlopy i premie świąteczne. 6. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.

7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie. 8. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze. 10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

11. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. 12. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu. Zainteresowany ?

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku