Operator produkcji - pakowacz/ki
HR Wise
Zabierzów, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych.

Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko : Operator / a produkcji - Pakowacz / ki Obowiązki : - Praca w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn w ramach procesu magazynowania i pakowania - Odważanie i pakowanie produktów - Zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie magazynowania Wymagania : - Umiejętność pracy w zespole - Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym) - Rzetelności w wykonywanych obowiązkach Oferujemy : - Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę produkcyjną, - Motywujący system wynagrodzenia - atrakcyjne premie miesięczne, - Możliwość podjęcia pracy od zaraz, - Wolne weekendy, - Pracę w na dwie zmiany, - Karta Multisport Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail : wraz z poniższą klauzą o ochronie danych osobowych. :

 • Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul.
 • Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

 • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul.
 • Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku