Magazynier - Pracownik obsługi logistycznej
WIKA Polska
Włocławek
‎3 godz. temu

Obecnie do WIKA Polska poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • zatrudnienie bezpośrednio przez WIKA Polska
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szansę na rozwój w ramach struktur wewnętrznych
  • okres wdrożenia i szkolenia stanowiskowe
  • pakiet benefitów (m.in. : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, przedświąteczne świadczenia pieniężne 2 razy w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)
  • Główne zadania :

  • przyjmowanie towaru
  • bieżące magazynowanie towarów i aktualizacja danych w systemie
  • wydawanie towaru na produkcję zgodnie ze zleceniem
  • organizacja przesunięć międzymagazynowych, wysyłek towaru
  • obsługa systemu Axapta
  • Oczekiwania :

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (mile widziane UDT) lub chęć ich nabycia
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność współpracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Zgłoś tę pracę