Graduate Engineer, Warszawa
Grafton (PL)
Warsaw, Poland
6 d. temu

Graduate Engineer, Warszawa

6 000 11 000 PLN gross / m

Chciałbyś / abyś mieć rzeczywisty wpływ na budowanie nowych procesów? Interesujesz się automatyką przemysłową? Wyobraź sobie, że wreszcie możesz widzieć realne zastosowanie budowanego przez Ciebie oprogramowania.

Budujemy w Warszawie nowy zespół, który będzie rozwijał oprogramowanie służące do kontroli procesu produkcji szczepionek.

Nasz partner, firma Emerson, to międzynarodowy lider z obszaru automatyki przemysłowej, świadczący usługi między innymi dla sektorów : energetycznego, farmaceutycznego, logistyki, life science, czy automotive.

Firma Emerson tworzy innowacje, dzięki którym świat staje się zdrowszy, bezpieczniejszy i bardziej zrównoważony. Stworzyła i ciągle rozwija Distributed Control Systems, które pomogły przyspieszyć opracowywanie i dostarczanie leków na COVID-19.

Będziesz pracować jako członek jednego z zespołów Agile odpowiedzialnych za rozwój DeltaV nowoczesnego, flagowego systemu sterowania procesami rozproszonymi, używanego przez czołowe firmy z branży chemicznej czy energetycznej.

Szukamy osób z pierwszymi doświadczeniami na rynku pracy, które chciałyby rozwijać się w obszarze software engineeringu.

Wymagania :

 • Licencjat z informatyki, inżynierii komputerowej lub pokrewnej dziedziny
 • minimum podstawowa znajomość C / C++ lub C#
 • mile widziane doświadczenie lub wiedza w zakresie embedded real-time firmware i / lub Windows Server
 • Benefity :

 • praca w zupełnie nowym zespole, w firmie z bogatą historią
 • pakiet medyczny finansowany w 100% przez pracodawcę, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie i w podróżach zagranicznych, program MyBenefit
 • możliwość przeznaczenia do 10% czasu pracy na własny projekt w ramach organizacji
 • praca hybrydowa
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku