Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego, drukarnia
Piotr
Łomianki, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię pracownika do obsługi sklepu internetowego w drukarni : Miejsce pracy : Łomianki Godziny pracy : 8 : 00-16 : 00, od pn.

do pt. Opis stanowiska : - bieżąca obsługa zamówień złożonych w sklepie internetowym - kompleksowa obsługa klienta (mail, telefon) - aktywne reagowanie na potrzeby zgłaszane przez Klientów, - obsługa reklamacji - kompletowanie zamówień i przygotowanie paczek do wysyłki, - drukowanie listów przewozowych, faktur - ocena prawidłowości plików do druku w Adobe Acrobat, Corel Draw - przygotowanie plików do druku, druk - kontrola jakości realizowanych prac Mile widziane : - doświadczenie w pracy w drukarni - umiejętność obsługi maszyn : ploterów drukujących, tnących i grawerujących Zapewniamy : - przyjazne warunki pracy - umowę o pracę - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia Zapraszamy do przesyłania CV.

Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku