Kucharz
FOODjobs Sp z o.o
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
38 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta dań mrożonych, poszukujemy kandydata na stanowisko : Kucharz (Pracownik Działu Rozwoju) Miejsce pracy : woj.

kujawsko-pomorskie Zakres obowiązków :

  • Rozwój nowych receptur produktów mrożonych (przede wszystkim rybnych) odpowiadających trendom rynkowym Wymagania :
  • Kreatywność w tworzeniu nowych produktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie gastronomiczne (min. średnie)
  • J. angielski (średnio-zaawansowany) Oferujemy :
  • Samodzielne stanowisko dające dużą możliwość rozwoju
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Możliwość skorzystania opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na życie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych